Rady a tipy pro Vás – budoucí či stávající klienty:

Při vstupu do jakékoliv psychoterapie nebo terapie je potřeba počítat především s tím, že žádný terapeut či psycholog nedokáže problémy vyřešit za Vás – klienty. Terapeut, psycholog nebo psychoterapeut je vždy v roli průvodce, prostředníka a pomocníka navést Vás k vlastnímu vyřešení Vašich potíží. Psychoterapeut a terapeut k tomu využívá celou řadu ověřených psychoterapeutických technik, díky kterým to můžete dokázat.

Do terapie byste měli vstupovat dobrovolně a s vnitřním odhodláním – změnit svůj stav.

Jak budou probíhat naše společná sezení:

Při prvním sezení důkladně probereme Váš problém a stanovíme terapeutický postup. Domluvíme nebo alespoň přibližně stanovíme počet terapií, jednotlivých sezení a intervaly mezi nimi. Většinou již na prvním sezení začneme rovnou terapeuticky pracovat, pokud nám to čas dovolí.
Obvykle se budeme setkávat jednou měsíčně, v případě akutní potřeby častěji. V den terapie je dobré zmírnit pracovní tempo a po terapii nepřetěžovat organismus a spíše zvolnit. Také doporučuji den před terapií nekonzumovat nadměrně alkohol.

Volba vhodné terapie:

Na základě a typu problému najdeme optimální metodu pro jeho vyřešení.

Pracuji s ověřenými technikami jako je Regresní terapie – hlubinná abreaktivní psychterapie, rozsáhlým množství asociačních technik (Symbolová terapie vhledem, Práce s vnitřním principem ženy, muže a vnitřního dítěte Situační alfa terapie, EFT – technika emocionální svobody, atd.), jejichž účinnost je založená především na práci s podvědomím. Právě podvědomí je zdrojem problémů jak v psychické tak ve fyzické rovině. Budeme se tedy snažit tyto příčiny na podvědomé úrovni nalézt, zpracovat a odstranit.

Společné sezení:

V případě zájmu absolvování sezení je nejlepší mě kontaktovat prostřednictvím formuláře zde>>>>
nebo na tel:  777293111 (pokud se nedovoláte, pracuji právě s klienty, pak je nejlepší využít formulář).

Do zprávy se pokuste co nejpřesněji popsat Vaše potíže. Nebojte se rozepsat, a to i v případě, že se Vám o Vašich problémech „špatně“ hovoří. Pokuste se co nejvíce nastínit, co Vás trápí.

Nejpozději do 2 pracovních dnů se Vám ozvu zpět a navrhnu Vám konkrétní terapeutický postup (typ metody) nebo konzultaci. Dohodneme se také na termínu našeho setkání online.