Bolest hlavy – migrény

Od dětství jsem trpěl na obrovské migrény, které byly spojené se zvracením. Nemohl jsem normálně fungovat. Skoro pravidelně jednou měsíčně jsem nemohl chodit do práce. Po celkem šesti sezení bolesti vymizely a cítil jsme jen tlak v hlavě. Pokračoval jsem v regresi a po dalších třech sezeních jsem se toho zbavil úplně. Prošel jsem si svůj porod a další události, kde se neustále opakovaly bolesti. Jsem skoro rok bez problémů. Díky
Martin (Liberec)

Sociální fóbie a strach z lidí

Už jako malá jsem se bála velkého počtu lidí. Dav, dopravní prostředky, každodenní cesta do zaměstnání byly velkým utrpením. Musela jsem s sebou vozit náhradní oblečení, protože jsem se pokaždé úplně zpotila. Postupně moje problémy přerostly v to, že jsme si pokaždé „dala panáka“, když jsem někam jela nebo když hrozilo, že bude někde větší množství lidí. Trpěla jsem nevolnostmi od žaludku, které přecházely v závratě. Lékaři se snažili vyléčit mojí fóbii léky, což jsme nechtěla a dělali ze mně blázna. Jedna známa mi doporučila regresi. Trvalo to sice skoro půl roku, ale stálo to za to. Moc děkuji paní Kláře za její skvělý řístup, jsem teď konečně šťastná a v pohodě.
Daniela (Kroměříž)

Chronické gynekologické problémy

Moje problémy začaly po porodu prvního syna. Opakované záněty, cysty a úplná nechuť k pohlavnímu styku. Regrese mi pomohla odhalit příčinu, která pramenila ze vztahu s manželem a ze vztahů s otcem a muži celkově. Je dost zajímavé, že gynekologické problémy přestaly, ale ještě zajímavější je, že jsem si po sezeních regrese vyřešila i jiné problémy – začla jsem si sebe vážit jako ženy a pochopila jsem, co mi mé problémy způsobovalo. Také máme lepší vztah s manželem. Regresi doporučuji, přesto, že jsem jí na začátku vůbec nedůvěřovala.
Jana (Jihlava)

Nesebedůvěra

Po regresi jsme pochopila, že moje nesebedůvěra vyplývala ze zážitků, které jsem prožívala v minulosti, a které jsem jednak vytěsnila a které jsem si ani nemohla pamatovat. V mnoha mých životech jsem prožívala ponižování, zneužívání a týrání a všechno to ve mně zůstalo. Vše jsme s paní Hanzalovou objevili a zpracovali a teď se cítím velmi dobře. Můj život se změnil a ve všem se mi lépe daří. Dříve to bylo beznadějné.
Anna (Pelhřimov)

Frigidita

Už jsme byli s manželem v mnoha poradnách pro mezilidské a partnerské vztahy a pak jsme usoudili, že nejlepší vyřešení našeho vztahu bude rozvod. Nikdy jsem nevěřila v žádné minulé životy, reinkarnaci či něco podobného, ale v zoufalství jsem našla stránky terapeutky Kláry Hanzalové a rozhodla jsem se, že podstoupím i takovouhle šílenost jako je regrese. Nakonec jsem si dokonce udělala i kurz Regresní terapie, protože tahle metoda mi doslova zachránila dlouholeté manželství. Zjistila jsem celou řadu důvodů proč trpím odporem k sexu, proč mi sex nic neříká a proč z toho obviňuji svého muže. Ne že bych nyní byla nějakou sexuální mašinou, ale milování s mým manželem se mi stal dokonce i příjemným. Příčiny, které mi mé sexuální dysfunkce způsobovaly nechci uvádět.
Jolana (Nymburk)

Chronické bolesti páteře

Je mi 56 let a poslední roky jsem strávil po nemocnicích, rehabilitacích a utratil dost peněz za léčebné pobyty v lázních a masáže. Moje manželka se zajímá o alternativní způsoby léčby a věří, že zdravotní stav je odrazem psychiky. Smál jsem se jejím názorům, ale smích mě přešel, když jsem na její doporučení navštívil regresní terapeutku Hanzalovou, která mě dovedla do minulých životů. Začla jsem dokonce věřit, že asi existují, ale hlavně, jsem prošel událostmi, které způsobily moje bolesti zad. Všechno jsme pečlivě vymazali z podvědomí. Letos jsem dokonce začal opět rekreačně sportovat , to jsem dřív nemohl, protože každá fyzická aktivita způsobovala bolesti. Velké díky a všem „nevěřícím Tomášům“ vzkazuji – všechno je v hlavě.
Jaroslav (Benešov)